Płatności

PŁATNOŚCI

Przelew elektroniczny 
Przelewy elektroniczne są realizowane przez Blue Media S.A. Płatność przeprowadzana jest przez Państwa bank i to on zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Termin realizacji zamówienia następuje od momentu zaksięgowania płatności na koncie sklepu przytulnemebelki.pl.

Karta kredytowa 
Realizujemy transakcje z użyciem kart kredytowych (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro) poprzez Blue Media S.A. z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

Za pobraniem 
Nie mamy możliwości realizacji płatności za pobraniem.

Przelew tradycyjny 
Po złożeniu zamówienia należy dokonać wpłaty na konto firmy Przytulne Mebelki (dane do wpłaty na konto znajdują się na stronie przytulnemebelki.pl w zakładce Kontakt oraz w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Potwierdzeniem zamówienia przez Klienta jest w tym przypadku dokonanie przelewu. Płatność może być zrealizowana w dowolnym banku, na poczcie lub innej uprawnionej placówce. Termin realizacji zamówienia następuje od momentu zaksięgowania płatności.

UWAGA:
Wpłata musi zostać zaksięgowana na koncie sklepu przytulnemebelki.pl w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia. Procedura realizacji zamówienia rozpoczyna się w momencie, gdy pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie sklepu przytulnemebelki.pl.

Dowód Sprzedaży
Do każdej przesyłki dołączamy paragon lub fakturę VAT, stanowiące potwierdzenie zakupu w sklepie internetowym przytulnemebeki.pl oraz będące podstawą ewentualnej reklamacji lub zwrotu.Do góry